Najnowszy model renomowanej firmy Clarion wyposażony został w szereg funkcji cechującej nawigację najwyższej klasy. Najważniejsze z nich to panoramiczny, antyrefleksyjny ekran o przekątnej 4,3 cala, moduł Bluetooth (funkcja zestawu głośnomówiącego) oraz moduł TMC (komunikaty o korkach drogowych). Atutem modelu jest również superszczegółowa mapa Polski Automapa XL 5.5.3 (najnowsza wersja) oraz dokładne mapy całej Europy z szeregiem unikalnych funkcji tj. budynkami i charakterystycznymi budowlami w trzech wymiarach, czy informacje o pasach ruchu.
Bardzo małe urządzenie, a mimo to wiele funkcji. Urządzenie NAVIGON serii 13 może o wiele więcej, niż można by przypuszczać na pierwszy rzut oka. W małej, zgrabnej obudowie znajdują się nader użyteczne funkcje. Przykładowo funkcja NAVIGON MyRoutes, która w każdej chwili szczegółowo zaleca odpowiednią drogę, dopasowana do stylu jazdy użytkownika. Ponadto szybką i bezpieczną nawigację zapewniają ulepszone funkcje Asystent pasa ruchu Pro, Reality View Light oraz wiele innych. Czy można się tego spodziewać na pierwszy rzut oka?
Urządzenie 2310 wprowadza nowy standard na rynku przystępnych cenowo nawigacji satelitarnych. Nawet kompaktowe urządzenia Navigon są teraz wyposażone w funkcje MyRoutes, POI-Click i MyReport. Navigon 2310 ma wbudowaną mapę 40 krajów Europy, odbiornik TMC pozwala na organizację drogi zgodnie z indywidualnymi potrzebami kierowcy. Bez względu na segment oraz grupę cenową wszystkie urządzenia Navigon oferują klientom profesjonalizm , bezpieczne planowanie trasy oraz intuicyjne korzyści od samego początku. To powoduje, że nowe modele Navigon 1300 i 2310 posiadają funkcje MyRoutes, POI-Click oraz MyReport, odpowiadając na standardy firmy Navigon. Wyposażenie modeli spełnia oczekiwania każdego użytkownika.
Jazda własnymi drogami. Każdy już to przeżył: Odcinek drogi, który rano jest optymalny, wieczorem może być koszmarny. Dlatego seria NAVIGON 33 max nie oferuje rozwiązania standardowego. Dzięki funkcji NAVIGON MyRoutes urządzenie w każdej chwili proponuje najlepszą drogę – dopasowaną do stylu jazdy użytkownika, dnia tygodnia i pory dnia. Ponad to pilot ruchu drogowego serii 33 max posiada takie funkcje, jak ulepszony Asystent pasa ruchu Pro, Reality View Light oraz Clever Parking. Przydatność tych wyrafinowanych funkcji dodatkowych można ocenić w pełni, gdy znowu dojdzie do zamieszania w gorączkowym ruchu miejskim
Nie tylko piękne, ale również inteligentne. Niezależnie od trasy, teraz zawsze dobry widok: na NAVIGON serii 43 max i jego szlachetny kształt. Organizatory trasy wyróżniają się także funkcjami wewnętrznymi. Przykładowo funkcja NAVIGON MyRoutes zawsze zaleca najlepszą trasę, dopasowaną do stylu jazdy użytkownika, dnia tygodnia i pory dnia. Dodatkowy komfort zapewniają takie funkcje, jak Reality View Pro, Clever Parking i Informacja o trasie TMC. Najważniejsze urządzenie w serii, 4350 max, oferuje jeszcze więcej: Tekst mówiony, Syntetyzator mowy TMC i Urządzenie głośno mówiące Bluetooth. A wszystko po to, aby ręce spoczywały na przeznaczonym dla nich miejscu - na kierownicy.
HIT MIESIĄCA
CLARION MAP 780
Najnowszy model renomowanej firmy Clarion wyposażony został w szereg funkcji cechującej nawigację najwyższej klasy. Najważniejsze z nich to panoramiczny, antyrefleksyjny ekran o przekątnej 4,3 cala, moduł Bluetooth (funkcja zestawu głośnomówiącego) oraz moduł TMC (komunikaty o korkach drogowych). Atutem modelu są również dokładne mapy całej Europy z szeregiem unikalnych funkcji tj. budynkami i charakterystycznymi budowlami w trzech wymiarach, czy informacje o pasach ruchu.
Cena 1199 zł
  • Navigon
  • Clarion
NAVIGION 1300
Cena 599 zł
NAVIGON 2310
Cena 699 zł
NAVIGON 3310 max FEU
Cena 799 zł
NAVIGON 4310 max FEU
Cena 849 zł
NAVIGON 7310
Cena 1199 zł
NAVIGON 8310 max FEU
Cena 1699 zł
CLARION MAP 780
CENA 1199 zł
CLARION MAP 780 + AUTOMAPA XL
Cena 1299 zł
Projektowanie Wizerunku